Wypowiedzi po meczu z Victorią Śliwice

Po zwycięskim spotkaniu z Victorią Śliwice, swojego komentarza udzielili Bartosz Łoś (strzelec bramki), Kamil Hutek (nowy zawodnik) oraz  Krzysztof Ćwirko (obrońca).

Bartosz Łoś:

Na mecz wyszliśmy w pełni zmobilizowani. Wiedzieliśmy, że musimy zagrać lepiej niż w poprzedniej kolejce. Chcieliśmy zdominować rywala, co z czasem przyniosło efekty. Z biegiem czasu staliśmy się dominującą stroną, czego efektem były 2 bramki. Cieszymy się z tego zwycięstwa, ale zdajemy sobie sprawę, że nadal musimy poprawić wiele aspektów gry. Mamy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej, a kolejne punkty będą regularnie pojawiać się na naszym koncie.

Kamil Hutek:

"Wiedzieliśmy, że mecz będzie meczem walki, chcieliśmy zrobić wszystko, aby pokazać, że mecz w Grucznie to błąd przy pracy, zaczęliśmy dobrze, z głową, walczyliśmy o każdą piłkę, graliśmy jako monolit, udało nam się zdobyć 3 pkt i pokazaliśmy, że Wisła potrafi grać dobrą piłkę, Wisła to team w którym każdy się wspiera."

Krzysztof Ćwirko:

"Ten mecz stanowczo lepiej zagraliśmy niż w Grucznie. Było lepsze zgranie, komunikacja między nami. Trochę nam brakowało szczęścia w pierwszej połowie. Mieliśmy dobre sytuacje, ale niestety niedokładne wykończenia. O wyniku zadecydował rzut karny. Wtedy trochę ruszyliśmy bardziej do przodu. Przeciwnik się częściej mylił, co zaowocowało potem drugą bramką. Myślę, że w następnym meczu pójdzie nam znacznie lepiej."