Wypowiedzi po meczu z Czarnymi Lniano

Poniżej prezentujemy wypowiedzi naszych zawodników: Macieja Żarnowskiego oraz Dawida Pobutkiewicza po wygranym meczu z Czarnymi Lniano.

Maciej Żarnowski:

Do Lniana udaliśmy się w bojowych nastrojach, ponieważ nadal w głowach mieliśmy gorzką porażkę, której doznaliśmy w poprzedniej kolejce. Musieliśmy pokazać, że to był tylko wypadek przy pracy i nadal chcemy bić się o awans. Udało nam się to. Na boisku zdecydowanie przeważaliśmy, chociaż wynik końcowy tego nie odzwierciedla. Ostatecznie cieszą kolejne 3 punkty. Przed nami kolejny tydzień pracy, aby w kolejnym meczu zaprezentować się jeszcze lepiej. Brawo drużyna!

Dawid Pobutkiewicz:

Na dzisiejsze spotkanie wyszliśmy mocno zdeterminowani. Mecz od początku przebiegał pod nasze dyktando, czego skutkiem była bramka naszego kapitana w pierwszej połowie. Przeciwnik swoją grą nie ułatwiał nam sprawy, więc musieliśmy być skupieni do ostatniego gwizdka. W drugiej połowie strzeliliśmy bramkę na 2:0, co trochę nas uspokoiło. Około 70 min. piłka niefortunnie trafiła do naszej bramki, czego konsekwencją była nerwowa końcówka meczu. Mieliśmy mnóstwo sytuacji, lecz niestety nie zamieniliśmy ich na bramki. Ważne jest to, że mamy wywiezione trzy punkty i oby tak do końca rundy.