Podsumowanie końcówki sezonu... garść informacji

Po krótkiej przerwie , spowodowanej i brakiem czasu , a także troszkę motywacji, jesteśmy winni fanom, miłośnikom i obserwatorom garść informacji co się działo przez ostatnie półtora miesiąca.Oczywiście również przepraszamy za naszą opieszałość i obiecujemy poprawę. Mamy nadzieję, że w nowy sezon wejdziemy z jeszcze większymzapałem, co powinno skutkować dużą ilością artykułów , newsów , zdjęć i tego czego sobie czytelnicy zażyczą.

Wiadomości ligowe :

22 kolejka B klasy ( 24 maja mecz wyjazdowy w Paterku )

Skra Paterek 4-0 Wisła Fordon

Spotkanie z cyklu tych do szybkiego zapomnienia, wynik poniżający , gra pozostawiająca wiele do życzenia, ogólna postawa bez komentarza. Nic nie zapowiadało takiego obrotu sprawy. Niestety liczne ubytki kadrowe tego weekendu , z różnych przyczyn , bardziej lub mniej poważnych , oraz brak obecności trenera doprowadziły do porażki drużyny. Wstyd i spuszczone głowy, to za mało. Należało po tym meczu uderzyć się mocno w pierś..

23 kolejka B klasy ( 31 maja mecz u siebie )

Wisła Fordon 0-2 Orzeł Kcynia

Mecz z zespołem , który był jednym z pretendentów do awansu. Jesienią nasza drużyna była w stanie w meczu wyjazdowym postawić się rywalom i zostawić po sobie dobre wrażenie. Tym razem było podobnie, ale było tylko wrażenie, zabrakło bramek. Postawa zawodników zasługiwała na pochwałę, walka do samego końca ( należy napomknąć , że do ostatnich minut utrzymywał się wynik 0:1 ,otwarta gra i chęć wyrównania spowodowała utratę po jednym z kontrataków rywala utratę bramki na 0:2 w samej końcówce spotkania ) . Inną sprawą , co prawda nie zasługującą na komentarz, była praca sędziów wyznaczonych na to spotkanie. Powiedzmy, że obie strony były bardzo zażenowane postawą arbitrów tego dnia. I tyle.

24 kolejka B klasy ( 7 czerwca mecz wyjazdowy w Zamościu )

Victoria Kołaczkowo 4-6 Wisła Fordon

P. Zagajewski ; M. Pobutkiewicz x2; M. Gaca; P. Jarocki; M. Hemerling

Niestety syndrom "końcówki sezonu" i ogólne rozprężenie dotknął i nas - należy wyciągnąć z tego wysoko idące wnioski. Frekwencja słaba, brak bramkarza w kadrze zespołu na ten mecz. Jedyny odważny , można bynawet powiedzieć nasz bohater dnia, Beniamin Marciniak uniósł ciężar sytuacji i stanął na wysokości zadania. Nie można mieć do niego pretensji przy żadnej ze straconych bramek, raczej w drugą stronę należy mu podziękować za te wybronione sytuacje. Jak na zawodnika z pola wielki szacunek za postawę i tą sportową , a także koleżeńską.

Wynik mimo to korzystny, gra prowadzona przez całe spotkanie pod nasze dyktando, można być zadowolonym z postępów jakie czyni zespół. Godnym odnotowania jest powrót po pewnym okresie do kadry Kacpra Sapy, który na pewno jest dużym wzmocnieniem. Oprócz tego wielka pochwała dla naszego najmłodszego zawodnika Mikołaja Murawskiego za bardzo dobry występ.

25 kolejka B klasy ( 14 czerwca mecz wyjazdowy w Chwaliszewie )

Zjednoczeni Chwaliszewo 0-3(wo) Wisła Fordon

Mecz , którego nie było . Łatwo zdobyte 3 punkty. Zespół Zjednoczeni Chwaliszewo wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

26 kolejka B klasy ( 20 czerwca mecz u siebie )

Wisła Fordon 5-1 Zieloni Zalesie

Dawid Wojciechowski x3;Patryk Jarocki x2

Mecz toczony pod dyktando Wiślaków , tak na prawdę mógł zakończyć się pogromem. Tylko brak skuteczności , bądź respekt dla rywala, spowodował , że skończyło się takim a nie innym wynikiem.

Miła finalizacja inauguracyjnego sezonu w wykonaniu naszych zawodników, pozwala dobrze nastrajać się przed kolejnym sezonem.

Liga zakończona, chwila przerwy i zaczynamy ponownie przygotowania do kolejnego sezonu z co raz większymi apetytami oraz z bagażem doświadczeń.

Oczekujcie kolejnych wpisów , będzie się działo .